Ankara Tabip Odası'nın ÇSM'deki Sergisine Eserlerinizi Bekliyoruz


Değerli Meslektaşımız,

Ankara Tabip Odası olarak hekimlerin sosyal ve kültürel yönlerini görünür kılmaya çalışıyoruz. Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde 19-29 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan sergiye eserlerinizi (Resim, fotoğraf, seramik, heykel… ) bekliyoruz.

Sergiye (Resim, fotoğraf, seramik, heykel…) katılım isteğinizi en geç 02 Ocak 2019 tarihine kadar 312-4188700 (dahili numara 5) numaralı telefonu arayarak Umut Evşen’e bildirmenizi rica ederiz.

Sergi açılış kokteyli 19 Ocak 2019 Cumartesi günü yapılacaktır.

Sergiye, fotoğraflarıyla katılacak olan meslektaşlarımızın aşağıda belirtilen özellikler doğrultusunda iki adet fotoğrafı en geç 02 Ocak 2019 tarihine kadar göndermesi gerekmektedir.

Kısa kenarı 2500 piksel, çözünürlük 300 dpi/inch ve 12 sıkıştırma kalitesinde, jpg formatında gönderilecektir.
Seçilen fotoğrafların baskısı Odamız tarafından yaptırılarak Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi’ndesergilenecektir.
Fotoğrafların gönderileceği mail adresleri gulbakir06@yahoo.com ve uevsen@gmail.com olmalıdır. Fotoğraflar her iki mail adresine de iletilmelidir.
Sergilenecek olan fotoğraflar ATO Kültür Sanat üyelerinden oluşan Seçici Kurul tarafından belirlenecektir.
Sergilenen fotoğraflardan bir kısmı 2020 Ankara Tabip Odası takviminde kullanılacaktır.
Ankara Tabip Odası (ATO), katılımcıların fotoğrafları ile ilgili izinler ve telif hakları ile ilgili herhangi bir sorumluluk üstlenmez. Katılımcı, sergiye gönderdiği fotoğrafların, isminin ve eser adının belirtilmesi koşuluyla, ATO yayınlarında ve sağlıkla ilgili eğitim, sanat vb. etkinliklerde kullanım hakkını ve buna bağlı olarak Fikri ve Sınai Haklar Kanunu ve ilgili mevzuat gereğince eserlerin çoğaltma, yayma, temsil, umuma iletim, faydalanma ve gerekli diğer haklar için ATO’ya izin verdiğini kabul eder.
Sergiye fotoğraf gönderen katılımcılar yukarıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılırlar.
Konu ile ilgili sorularınızı uevsen@gmail.com adresine iletebilirsiniz.
Makaleye Dön
26-11-2018, 00:00