ATO, Eczacılık Günü'nde Eczacılık Akademisi Bilim, Hizmet ve Teşvik Ödül Törenine Katıldı


Ankara Tabip Odası, 25 Eylül Dünya Eczacılar Günü’nde Türk Eczacılar Birliği’nin düzenlediği Türk Eczacıları Birliği Eczacılık Akademisi Bilim, Hizmet ve Teşvik Ödülleri törenine katıldı.

Düzenlenen ödül töreninde Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Ecz. Gamze Taşçıer, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkan Yardımcısı Dr. Ecz. Harun Kızılay, ATO Yönetimi adına Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Vedat Bulut, Türk Eczacıları Birliği önceki dönem Merkez Heyeti Üyeleri, Bölge Eczacı Odalarının Başkan ve Yöneticileri, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, çok sayıda akademisyen ve eczacı yer aldı.

25 Eylül Dünya Eczacılar Günü kapsamında düzenlenen törenle ödüller sahiplerine takdim edildi.
ATO, Eczacılık Günü'nde Eczacılık Akademisi Bilim, Hizmet ve Teşvik Ödül Törenine Katıldı


Ankara Tabip Odası’nın Eczacılık Günü’ne dair verdiği mesaj şöyle: Eczacılık mesleğinin yaşamımızdaki vazgeçilmezliğinin tıp doktorları olarak bizler de farkındayız. Mesleklerimizin önündeki mevcut pek çok engelin ortadan kalktığı daha güzel bir gelecek ümidi ile eczacılar gününüzü kutluyoruz. Temennimiz; toplum sağlığı için olduğu kadar mesleklerimizdeki, sağlık sistemimizdeki aksaklıkların giderilmesinde de birbirimize güç vererek çalışmaya devam etmektir.
Makaleye Dön
26-09-2019, 00:00