Hekimlerin Sergisine Başvurularınızı Bekliyoruz

Hekimlerin Sergisine Başvurularınızı Bekliyoruz

Ankara Tabip Odası olarak hekimlerin sanat eserleri sergisine bu yıl da devam ediyoruz. Çankaya Belediyesi Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde 14-26 Mart 2022 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan sergiye eserlerinizi (Resim, fotoğraf, seramik, heykel…) bekliyoruz.

Sergiye katılım isteğinizi en geç 25 Şubat 2022 tarihine kadar 0532 6114928 numaralı telefonu arayarak Umut Evşen’e bildirmenizi rica ederiz.

Sergiye, fotoğraflarıyla katılacak olan meslektaşlarımızın aşağıda belirtilen özellikler doğrultusunda bir adet fotoğrafı en geç 25 Şubat 2021 tarihine kadar göndermesi gerekmektedir.

Kısa kenarı 2500 piksel, çözünürlük 300 dpi/inch ve 12 sıkıştırma kalitesinde, JPEG veya TIFF formatında gönderilecektir.

Seçilen fotoğrafların baskısı Odamız tarafından yaptırılarak Çankaya Belediyesi Doğan Taşdelen Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde sergilenecektir.

Fotoğrafların gönderileceği mail adresleri uyoztoprak@yahoo.com ve uevsen@gmail.com olmalıdır. Fotoğraf her iki mail adresine de iletilmelidir.

Sergilenecek olan fotoğraflar ATO Kültür Sanat üyelerinden oluşan Seçici Kurul tarafından belirlenecektir.

Sergilenen fotoğraflardan bir kısmı 2023 Ankara Tabip Odası takviminde veya etkinlik görsellerinde kullanılabilir.

Ankara Tabip Odası (ATO), katılımcıların fotoğrafları ile ilgili izinler ve telif hakları ile ilgili herhangi bir sorumluluk üstlenmez. Katılımcı, sergiye gönderdiği fotoğrafların, isminin ve eser adının belirtilmesi koşuluyla, ATO yayınlarında ve sağlıkla ilgili eğitim, sanat vb. etkinliklerde kullanım hakkını ve buna bağlı olarak Fikri ve Sınai Haklar Kanunu ve ilgili mevzuat gereğince eserlerin çoğaltma, yayma, temsil, umuma iletim, faydalanma ve gerekli diğer haklar için ATO’ya izin verdiğini kabul eder.

Sergiye fotoğraf gönderen katılımcılar yukarıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Konu ile ilgili sorularınızı uevsen@gmail.com adresine iletebilirsiniz.

Hekimleri ve sağlık çalışanlarını farklı bir açıdan tanıtacak bu etkinliğe katılımınızı bekler, iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla.