Genel

ATO üyelerine yurt içi ve yurt dışı turlarda çeşitli oranlarda indirim uygulanmaktadır. İndirimden yararlanabilmek için üyelerin Ankara Tabip Odası'nın verdiği Tıp Doktoru Kimlik Kartını göstermeleri yeterlidir. Detaylı Bilgi için Tıklayın.
ATO üyelerine öğrenci indirimi uygulanmaktadır. İndirimden yararlanabilmek için üyelerin Ankara Tabip Odası'nın verdiği Tıp Doktoru Kimlik Kartını göstermeleri yeterlidir. Detaylı Bilgi için Tıklayın.
Ziebart araç bakımında ATO üyelerine Tekil Uygulamalarda liste Fiyatı Üzerinden %15 İndirim Uygulanacaktır.  Paket uygulamalarında yapılacak indirimler Ankara Tabip Odasına özeldir. Detaylı bilgi için tıklayınız
Odamız üyelerine Uğur Mumcu Araştırmacı Gazetecilik Vakfı seminerlerinde geçerli olmak üzere %8 oranında indirim uygulanacaktır.

Detaylı Bilgi için Tıklayın.

ATO üyelerine %10 indirim uygulanmaktadır. İndirimden yararlanabilmek için üyelerin Ankara Tabip Odası'nın verdiği Tıp Doktoru Kimlik Kartını göstermeleri yeterlidir. Detaylı bilgi için tıklayın
ATO üyelerine, günes gözlüğü ve kontakt lens disindaki optik gözlüklerde geçerli olmak uzere %30 indirim uygulanmaktadır. İndirimden yararlanabilmek için üyelerin Ankara Tabip Odası'nın verdiği Tıp Doktoru Kimlik Kartını göstermeleri yeterlidir.

John F. Kennedy Cd. no55/A, Çankaya/Ankara