![](/uploads/posts/2023-02/1675333848_20210813161928000000.jpg)
Ankara Tabip Odası’nda çalışmalarını sürdüren Sinema Atölyesi Grubu düzenlediği etkinlikle sinemasever hekimleri bir kez daha biraraya getirdi.
![ATO'da Pazar Sineması](/uploads/posts/2023-02/img_5098.jpg)
15 Mayıs Pazar günü Ankara Tabip Odası’nda “Pazar Sineması”nda buluşan sağlıkçılar, Woody Allen’ın Zelig filmini izlediler. Filmin ardından yönetmenini, filmlerini ve sinema tarihindeki önemini tartıştılar.
![](/uploads/posts/2023-02/img_5092.jpg)
Dr. Arif Müezzinoğlu da yaptığı konuşmada etkinliğe katılan hekimlere ilgilerinden ötürü teşekkür ederek Pazar buluşmalarının farklı filmlerle süreceğini belirtti.